webinary

Jak nie zwariować podczas pandemii?
Praktyczne umiejętności dla zwykłych ludzi w niezwykłych okolicznościach

Dziękujemy za zaitneresowanie naszymi darmowymi wideo-seminariami, w których prezentujemy praktyczne umiejętności radzenia sobie z niezwykłymi wyzwaniami. Te webinary oparte są na pracy Maxie C. Maultsby’ego, Jr (jednego z pionierów terapii poznawczo-behawioralnych i twórcy Racjonalnej Terapii Zachowania i Samoporadnictwa), O. Carla Simontona (onkologa radioterapeuty i pioniera psycho-onkologii), Davida D. Burnsa (jednego z pionierów terapii poznawczo-behavioralnych i twórcy TEAM-CBT) Alberta Ellisa (ojca terapii poznawczo-behavioralnych), Marshy Linehan (pionierki terapii zaburzeń osobowości), Petera Fennera (uważność i terapia niedualna, autor w Polsce wydanej książki Promieniujący Umysł), Barbary Andersen (interwencje biobehawioralne dla poprawy przeżycia w nowotworach złośliwych) , Susan Michie i Roberta Westa (modyfikacja stylu życia i zmiana zachowania), Daniela Mintie (współautor bestselleru Reclaiming Life After Trauma: Healing PTSD with Cognitive Behavioral Therapy and Yoga) .

Zachęcamy też do dołączenia do naszej grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/224986475534153/
Nie jesteśmy grupą wsparcia ani grupą konsultacyjną. Ważne, żeby nikt nie stawiał informacji poufnych. Grupa informacyjno – edukacyjna, która ma na celu wzajemną naukę umiejętności samopomocy emocjonalnej z wykorzystaniem elementów Racjonalej Terapii Zachowania i Terapii Simontowskiej oraz w oparciu o bestseller ABC Twoich Emocji.

Książkę można nabyć w sklepie wydawcy: http://swojastrona.pl/sklep.html

Prowadzenie webinarów w języku polskim:
Mariusz Wirga, mieszkający w Kalifornii lekarz psychiatra i psychoonkolog, trener terapii poznawczo-behawioralnych

Aleksandra Marcinkowska Doktorantka na Wydziale Prawa (Uniwersytet w Bradford, UK). Licencjonowany doradca imigracyjny, trener rozwoju osobistego, terapeuta PTSD, dyplomowany doradca zawodowy i personalny. Założycielka firmy szkoleniowej EDU SMART.

Andrzej Jończyk, polski lekarz i przedsiębiorca. Współzałożyciel firmy Prosoma, która zajmuje się tworzeniem aplikacji dla poprawy zdrowia psychicznego i redukcji stresu.


Nagrania dotychczasowych webinarów można znaleźć tutaj: https://bit.ly/ABCwebinars