OPINIE

Szkolenie stacjonarne, trener Iwona Nawara

3-4 02 2024

Warsztaty “ABC emocji” prowadzone przez Panią Iwonę Nawarę to niezwykle wartościowa inwestycja w rozwój osobisty i zawodowy. Odbywające się przez dwa dni sesje dostarczają ogromnej dawki praktycznej wiedzy, którą uczestnicy mogą od razu zastosować w swoim życiu. Pani Iwona z ogromną pasją i zaangażowaniem przekazuje treści, co sprawia, że każdy moment szkolenia jest inspirującym doświadczeniem.

Szczególną wartością tych warsztatów jest ich praktyczny wymiar. Nie ograniczają się one tylko do teorii, ale oferują szereg ćwiczeń i narzędzi, które uczestnicy mogą wykorzystać do pracy nad sobą. To sprawia, że nauka staje się bardziej efektywna i przynosząca długoterminowe korzyści.

Pani Iwona jest nie tylko znakomitą prowadzącą, ale także osobą, która z dużą empatią podchodzi do każdego uczestnika. Dba o to, aby atmosfera podczas warsztatów była otwarta i wspierająca, co zachęca do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pracy nad emocjami w bezpiecznym środowisku.

Osoby zainteresowane pogłębieniem swojej wiedzy na temat emocji oraz sposobów radzenia sobie z nimi mogą  bez wahania  wziąć udział w szkoleniu. Warsztaty te są doskonałą okazją do zdobycia cennych umiejętności, które znajdą zastosowanie zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pani Iwona Nawara zapewnia kompleksową opiekę nad uczestnikami, co czyni te warsztaty wyjątkowym i niezapomnianym doświadczeniem. Polecam 🙂

-Rafał


3-4 02 2024

Uważam, że szkolenie wniosło bardzo ciekawe narzędzia do mojego warsztatu pracy z klientem. Od podstaw została wyłożona teoria RTZ wraz z praktycznym zastosowaniem. Atmosfera na stworzona na szkoleniu była przyjacielska i sprzyjająca pracy, a prowadząca merytoryczna. Nie patrzyła na zegarek i chętnie odpowiadała na pytania. Widać, że Iwona jest osobą z misją. Polecam!

-Piotr


16-17 12 2023

Szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania, w którym brałam udział było bardzo wartościowe i dało mi dużo satysfakcji. Bogate w wiedzę, ale również praktyczne zastosowanie tej metody w pracy z pacjentami i co równie ważne w pracy nad sobą samym. Prowadząca zadbała również o przyjazną atmosferę i materiały do wykorzystania w codziennej pracy. Zdecydowanie polecam zarówno specjalistom, którzy chcą nauczyć się korzystania z tej metody z pacjentami lub klientami, jak i ludziom, którzy zwyczajnie chcieliby zwiększyć komfort swojego życia poprzez praktyczne metody pracy nad sobą i swoimi myślami. Ja skorzystałam i zachęcam.

-Martyna


16-17 12 2023
Bardzo dziękuję za szkolenie. Cieszę się, że wzięłam w nim udział. Był to bardzo wartościowy czas pod względem merytoryki, ale też obserwacji pracy szkoleniowca. Treści teoretyczne były przekazywane wraz z praktycznym odniesieniem, co bardzo ułatwiało przyswajanie wiedzy oraz szybsze zapamiętywanie zagadnień. Uwagi i komentarze prowadzącego były bardzo celne, a poczucie humoru powodowało, że cały czas była miła atmosfera.

-Paulina